Автогидравлика
Гидравлические механизмамы для грузовых автомобилей!
г.Острог
Украина
☎: +380676854442 ✉: hydraulica.com.ua@gmail.com

Про нас

 

Компанія « Автогідравліка » - профільне підприємство по роботi з гідравлічними підйомними механізмами для вантажних автомобілів.

"Автогідравліка" пропонує : продаж, установку, гарантійне, післягарантійне обслуговування, а також ремонт самосвальної гідравліки. З кожним днем ми розширюємо наш профіль роботи в сфері гідравлічних систем вантажних автомобілів , сільгосптехніки і причіпних пристроїв.

Установка та ремонт гідравліки здійснюється майстрами, що пройшли спеціальне навчання і застосуванням комплектуючих , які використовуються виробниками гідравлічних систем Європи та США. Наші фахівці витримують точні технічні параметри, а також рекомендації заводу виробника. Монтаж гідравліки здійснюємо на сучасному обладнанні, кваліфікованим персоналом . Фахівці компанії « Автогідравліка » підберуть Вашому авто оптимальний варіант гідравлічної системи або її компонентів.

Широкий асортимент гідравліки від відомих європейських виробників Binotto , Binox , Hyla та ін., дозволяє здійснити гідрофікаціі вашого вантажівки за стандартами західних виробників підйомних механізмів.

Продаємо і встановлюємо :

- Гідравлічні циліндри ;

- Гідравлічні баки ;

- Коробки відбору потужності;

- Клапани ( гідророзподільники ) ;

- Пульти управління;

- Витяжні шланги , рукава високого тиску.

 Якщо вас зацікавив спектр послуг компанії « Автогідравліка » , запрошуємо до розділу «товари» , де ви зможете більш детально ознайомитися з усією продукцією виробників гідравлічних механізмів для авто.