Автогидравлика
Гидравлические механизмамы для грузовых автомобилей!
г.Острог
Украина
☎: +380676854442 ✉: hydraulica.com.ua@gmail.com

У Вас виникла необхідність установки гідравліки на вантажний транспорт ? Наша компанія « Автогідравліка » завжди готова надати Вам допомогу. Основною сферою нашої професійної діяльності є продаж і встановлення гідравліки на вантажні автомобілі.


Гідрофікаціі (установка гідравліки ) тягачів , самоскидів , та інших видів вантажівок проводимо із застосуванням висококласних , надійних гідравлічних систем від відомих європейських виробників гідравліки для вантажних автомобілів , таких як: Binotto , Binox , Hyva та ін.


Також наша компанія додатково надасть такі послуги , як встановлення, обслуговування та ремонт гідравліки. Встановлення гідравліки на вантажні автомобілі нашою компанією виконується з урахуванням вимог замовника і відповідно технічними параметрами виробників гідравлічних механізмів . Ремонт гідравліки проводитися в максимально короткі і обумовлені раніше терміни. В обов`язковому порядку фахівці нашої компанії , при установці гідравліки і комплектуючих , дотримуються всіх стандартів , а також рекомендацій заводу - виробника.


Компанія « Автогідравліка » спеціалізується на обслуговуванні силової гідравліки ( самосвальная гідравліка ) будь-якого типу складності. Гарантія надається на всі види робіт.
Гідравлічні системи для вантажівок : гідроциліндри, гідравлічні баки, гідравлічні насоси, коробки відбору потужності і т. д. , у нас надано по оптимальний цінами і в широкому асортименті.
 Ми співпрацюємо з надійними європейськими виробниками та постачальниками , тому можемо Вам гарантувати надійність , європейська якість , стабільну і довгу експлуатацію .